به گزارش برنا؛ محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در ارتباط تلفنی با اخبار شبکه دو در واکنش به وجود موضوع سند ۲۰۳۰ در یکی از صفحات بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: من امروز از این موضوع مطلع شدم و هیچ دخالتی در این متن نداشتم؛ آموزش و پرورش مکرر اعلام کرده که هیچ نسبتی با سند ۲۰۳۰ ندارد.

او با بیان اینکه معلوم شده خطایی در این باره صورت گرفته است، گفت: سازمان برنامه و بودجه در نسخه کاغذی این موضوع را اصلاح کرده چرا که تمام ردیف‌های بودجه مشخص است و در بودجه هیچ چیزی در مورد اجرای سند ۲۰۳۰ نیامده و نخواهد آمد، در واقع به دلیل خطا در نوشتن بودجه سند ۲۰۳۰ در آن وارد شده است و در نسخه کاغذی بودجه ایراد اصلاح شده و اثری از ۲۰۳۰ وجود ندارد.

حاجی میرزایی ادامه داد: تصویری که منتشر شده مربوط به برنامه ششم توسعه در سال‌های گذشته بوده و نسخه مربوط به امسال نیست، ما در دولت درباره بودجه به گفتگو نشستیم و در آموزش و پرورش و در سازمان برنامه و بودجه نیز به طور کامل از سند ۲۰۳۰ اعلام برائت می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید براینکه این موضوع را پیگیری می‌کنیم افزود: البته سازمان برنامه و بودجه نیز قطعاً این موضوع را پیگیری می‌کند اگر خللی در کار باشد با افرادی که این خطا را کردند، برخورد می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: