به گزارش برنا؛ براساس اطلاعیه این سازمان، هر نوع تماس تلفنی یا مراجعه حضوری اشخاص و نمایندگان شرکت‌ها با عنوان همکاران سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان، بازنشستگان و تقاضای وجه برای ارائه خدمات کلاهبرداری است و از جانب این سازمان انجام نمی‌شود.

سودجویان در تماس تلفنی با بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی در قالب شرکت‌های درمانی برای ارائه کارت هوشمند سلامت و نظایر آن خواهان دریافت وجه یا اعمال تخفیفات ویژه خدمات درمانی می‌شوند.

سازمان تامین اجتماعی در این اطلاعیه تاکید کرد: این شرکت‌ها مورد تایید سازمان نیست و بیمه شدگان فریب سوء استفاده کنندگان را نخورند.

همچنین از بیمه شدگان و بازنشستگان برای برخی پروژه‌ها همچون اجرای نسخ الکترونیک یا حذف دفترچه‌های کاغذی هزینه‌ای دریافت نمی‌کند و هر طرح و برنامه جدیدی در این خصوص از طریق رسانه‌های جمعی به اطلاع عموم خواهد رسید.

بر این اساس بیمه‌شدگان و بازنشستگان کشور اخبار این سازمان را فقط از پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.tamin.ir، مرکز ارتباطات مردمی این سازمان با شماره تماس ١٤٢٠ یا نشریات سازمانی، رسانه‌ها و نشریات کثیرالانتشار پیگیری کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: