به گزارش برنا؛ در این مراسم سردار رویانیان طی سخنان خود به اهمیت موضوع خدمت به مردم و ضرورت ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان بویژه در شرایط کنونی پرداخت.

 این مسئول ایجاد دفتر خدمات الکترونیک پلیس را در محله نعمت آباد بسیار ضروری و ارزشمند دانست و گفت: پیش  از این شهروندان این محله مشکلات زیادی در دسترسی به خدمات الکترونیکی پلیس داشته و مجبور به صرف کیلومترها راه برای مراجعه به این دفاتر بودند.

سردار رویانیان همچنین به خدمات شهرداری منطقه 19 در توسعه و آبادانی این محدوده اشاره و از مدیریت شهری منطقه در ارائه خدمات شایسته به شهروندان تقدیر و تشکر کرد.

علی توکلی شهردار منطقه نیز ضمن تشکر از رابط شورایاران منطقه در پیگیری ایجاد این دفتر، از اهمیت توفیق خدمت به مردم جنوب شهر صحبت کرد و دعای خیر آنان را انگیزه ای برای موفقیت در کارها دانست.

شهردار منطقه در ادامه با اشاره به اقدامات موفقیت آمیز در جمع آوری شیطان بازار خلازیل ، از  همکاری پلیس راهور ، نیروی انتظامی منطقه و یگان حفاظت شهرداری منطقه در  اجرای این فعالیت قدردانی کرد.

توکلی همچنین در این مراسم خبر خوش احداث نخستین بیمارستان تخصصی دولتی را در این منطقه داد و  گفت: کلنگ این بیمارستان به محض امضای تفاهم نامه با دانشگاه علوم پزشکی تهران زده خواهد شد.

طی مراسم رابط شورایاران منطقه نیز به نمایندگی از شورایاران و اهالی این منطقه از پیگیری های سردار رویانیان ، سردار درویشی و شهردار منطقه 19 در ایجاد این دفتر تقدیر و تشکر کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: