به گزارش برنا؛ سرهنگ سعید اکبری، معاون ترافیکی  پلیس راهور تهران بزرگ ضمن اعلام این خبر گفت: شب گذشته خطر ریزش شیشه های یک ساختمان در خیابان ستارخان بعد از شهدای صادقیه به اپراتور مرکز پلیس راهور فاتب اعلام  می‌گردد .

سرهنگ سعید اکبری ادامه داد: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیمی از کارکنان منطقه  پلیس راهور  فاتب  در موقعیت حاضر می گردند و اقدامات خود را جهت تسهیل عبور  و مرور و روان شدن ترافیک محدوده که بر اثر ایستادن و نگاه کردن خودروهای عبوری و مردم در محل حاصل شده بود  انجام دادند .

او گفت : عوامل آتش نشانی آتش به موقع در محل حاضر بودند و  مشغول  بررسی موضوع و عملیات امداد و نجات  و ههمچنین ایمن سازی محل حادثه  گردیدند و اهالی ساختمان را از موقعیت خارج کردند .

او از شهروندان خواست با دیدن حوادثی اینچنینی به تماشا نایستند و اجازه دهند پلیس ، عوامل امدادی و اورژانس به موقع در محل حاضر گردند و مشغول اقدامات خود گردند

خوشبختانه در این حادثه کسی دچار آسیب و سوختگی نگردید و پلیس راهور فاتب تا آخرین لحظه  و پس از آن نیز جهت اتمام اقدامات ایمنی و خاموش کردن آتش در محل حادثه حضور داشت و ترافیک را کنترل کرد .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: