به گزارش برنا؛ سردار حسین اشتری در همایش دو سالانه سراسری روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ضمن درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام راحل و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت به ویژه شهدای نیروی انتظامی و آرزوی طول عمر توام با سلامتی برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" و گرامیداشت فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی؛ روز "بصیرت" اظهار داشت: در آستانه سالگرد شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید "حاج قاسم سلیمانی" هستیم؛ یاد و خاطره این شهید والامقام و مجاهد خستگی ناپذیر را گرامی می داریم.

او با بیان اینکه مقام معظم رهبری بهترین تعابیر را در وصف ویژگی های  شهید سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" بیان فرمودند؛ عنوان کرد: رمز موفقیت "حاج قاسم"؛ ولایت مداری و تبعیت محض از رهبری، دشمن شناسی، دشمن ستیزی بود؛ همه پیرو مکتب جهانی سپهبد شهید  "حاج قاسم سلیمانی "  و ادامه دهنده راه ایشان هستیم.

او در ادامه با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری همایش سراسری روحانیون عقیدتی سیاسی ناجا به ویژه حجت الاسلام والمسلیمن " سید علیرضا ادیانی "،با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریتی و جغرافیایی نیروی انتظامی ادامه داد: "امنیت" و "سلامت" از برترین نعمت هاست، تامین و توسعه نظم و امنیت بر عهده نیروی انتظامی است و بر ایفای این نقش، فرصت و توفیق خدمتگزاری خداوند متعال را شاکریم، البته با شیوع ویروس منحوس کرونا، ناجا علاوه بر ایفای نقش ذاتی و قانونی خود، در حوزه صیانت از سلامت مردم و جامعه، اجرای بخش اعظمی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ... دوشادوش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر متولیان امر ایستاده و تا ریشه کن شدن این ویروس در خدمت مردم و جامعه است.  

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به نتیجه چند ارزیابی و نظر سنجی برون سازمانی درباره عملکرد برخی سازمان ها و میزان اعتماد مردمی بیان کرد: بر مبنای این نظر سنجی برون سازمانی، میزان اعتماد و رضایت مندی مردمی از عملکرد پلیس ارتقا و بهبود یافته است؛ مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند و پلیس را ملجا و پناهگاه خود می دانند و بالاترین سرمایه نیروی انتظامی اعتماد مردم است.

سردار اشتری با بیان اینکه پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را اصل اساسی می دانیم، تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی در مسیر رشد و تعالی است  و قطعا حرکت در مسیر تدابیر رهبری ملاک عمل ماست و اظهار رضایت مندی معظم له را مدال افتخاری بر سینه می دانیم و برای کسب رضایت ایشان همه تلاش و همت خود را به کار می بریم.

سردار اشتری در ادامه با اشاره بر نقش موثر سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ارتقاء بنیه معنوی سازمان  عنوان کرد:  علما، روحانیون همواره مورد اعتماد و امین مردم بوده و هستند، معتقدم روحانیون وعلما در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا نیز در ارتقاء فضای معنوی، دینی و انقلابی سازمان نقش موثری را ایفا می کنند؛  باید با توسعه فضای دینی و انقلابی در نیروی انتظامی، مسیر تحقق پلیس در تراز انقلاب اسلامی را شتاب دهیم.

او ضمن تشکر و قدردانی از خدمات مطلوب و موثر روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطر نشان کرد: همواره پذیرای نظرات و پیشنهادات همکارانم در بخش های مختلف نیروی انتظامی در راستای تحقق اهداف سازمانی هستم و معتقدم نظرات و پیشنهادات  روحانیون گرانقدر نیز در بهبود  اجرای بهتر ماموریت ها کارساز و موثر است.  

فرمانده نیروی انتظامی در پایان از همکاری مردم با پلیس در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا به ویژه توجه به محدودیت های اعمالی، تقدیر کرد و گفت: تعامل و همکاری مطلوب مردم با فرزندان خود در نیروی انتظامی مایه مباهات است؛ قدردان چنین مردم فهیم و همراهی هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: