به گزارش برنا؛ سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی گفت: بیست و سوم تیر ماه خبر وقوع سرقت تلفن همراه به شیوه قاپ زنی به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و با حضور ماموران گشت کلانتری 123 نیاوران شاکی نزد آنها آمده و اعلام کرد، در حال رانندگی با خودروی شخصی خود به سمت خیابان نیاوران بودم که یک دستگاه موتورسیکلت با دو نفر سرنشین نزدیک آمده و تلفن همراهم به ارزش 15 میلیون تومان به سرقت بردند که حین فرار با یک خودروی عبوری برخورد و موتورسیکلت را جا گذاشتند و پس ازکندن پلاک موتور از محل متواری شدند .

او عنوان کرد: با ارجاع پرونده به پایگاه یکم پلیس آگاهی، کارآگاهان به محل توقف موتورسیکلت مراجعه  و پس از بررسی موتور سیکلت  مالک آن ساکن جنوب تهران شناسایی شد.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی کارآگاهان موفق شدند تصویر واضحی از چهره متهمان به دست بیاورند، ابراز کرد: در پالایش های اطلاعاتی کارآگاهان  به این نتیجه رسیدند که  تصاویر یکی از سارقان متعلق به نوه مالک موتورسیکلت می باشد.

سرهنگ شریفی افزود: با شناسایی اولین متهم پرونده در مراقبت های ویژه پلیسی متهم دوم پرونده نیز شناسایی و با هماهنگی های پلیسی هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و برای سیرمراحل قانونی به این پایگاه منتقل شدند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت:  با اعتراف صریح متهمان به جرم ارتکابی هر دو سارق با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: