به گزارش برنا؛ انوشیروان محسنی بندپی، استاندارتهران‌ در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران ضمن تسلیت ایام فاطمیه با اشاره به ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: خوشبختانه به لطف خدا، تلاش و اقدامات جهادی مسئولان و همچنین همراهی و مشارکت مردم روند مراجعه به بیمارستان‌ها و فوتی‌ها در استان تهران نزولی می‌باشد.

او با اشاره به شکننده بودن این شرایط افزود: شرایط فعلی شکننده است و بایستی با استمرار رعایت دستورالعمل های  بهداشتی و مصوبات ستاد ملی کرونا به حفظ این شرایط و بهبود آن کمک کنیم.

استاندار تهران با درخواست از شهروندان جهت رعایت مصوبات ستاد کرونا در مورد برگزاری مراسم ایام فاطمیه و بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی تاکید کرد: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا برگزاری هر نوع تجمع در مناسبت‌های مختلف ممنوع است و مراسم‌ها باید به شکل مجازی برگزار شود و در این زمینه نظارت‌ها تشدید می‌شود.

محسنی بندپی سپس با اشاره به اعلام وضعیت استان تا پایان امروز گفت: روند فعلی کشور و استان تهران نتیجه اقدام جهادی است و تلاش می‌کنیم با تشدید نظارت این دستاورد‌ها حفظ شود، ضمن اینکه طبق بیانات مقام معظم رهبری رعایت دستورالعمل های  بهداشتی و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا بر همه لازم الاجرا است، از این رو همه باید کمک کنیم تا این وضعیت حفظ شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: