به گزارش برنا؛ امیر رهبر، مدیر روابط عمومی مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج مطرح کرد: بازی حاج قاسم سلیمانی با عنوان «ژنرال در سایه»  همزمان با سالگرد شهادت شهید سلیمانی در هفنه آینده توسط مسئولین ارشد نظامی رونمایی خواهد شد.

مهندس مهدی جعفری جوزانی رئیس مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج درباره جزئیات ساخت و انتشار بازی «ژنرال در سایه» که درباره سپهبد حاج قاسم سلیمانی تولید شده، توضیحاتی را ارائه داد که اخبار تکمیلی آن به زودی در اختیار رسانه ها قرار میگیرد.

مهندس مهدی جعفری جوزانی رئیس مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی در ادامه ، درباره جزئیات بازی ژنرال در سایه اظهار کرد: همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، شاهد یک پروژه بسیار خیره‌کننده به اسم «ژنرال در سایه» خواهیم بود. این بازی در سبک اکشن اول شخص ساخته شده و روای اتفاقاتی است که در ده ماه محاصره شهر آمرلی توسط داعش بوقوع پیوسته  و در نهایت با ورود شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهانش با هلیکوپتر به این شهر ضمن دلجویی از خانواده های بی دفاع  / محاصره شهر را در هم شکسته و منطقه آمرلی را از لوث حضور جنایتکاران دادعشی مورد حمایت رژیم تروریست آمریکا پاک میکند.

او بیان کرد: این بازی بسیار جذاب که از داستان بسیار پرکشش و کیفیت فنی و هنری بسیار خوبی بهره میبرد همزمان با سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی رونمایی و به زودی روانه بازار خواهد شد.

امیر رهبر، مدیر روابط عمومی مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج در پایان به زمان و مکان  و مهمانان مراسم اشاره و اعلام کرد:  به زودی جزییات مراسم در اختیار رسانه های محترم قرار میگیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: