به گزارش برنا؛ سرهنگ ابراهیم قاضی پور، رئیس کلانتری 137 نصر پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت:  با وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در محدوده کلانتری 137 نصر بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران کلانتری قرار گرفت و ماموران با حضور در محل های سرقت موفق شدند، سارقان را که دو مرد جوان بودند، شناسایی کنند.

او عنوان کرد: با شناسایی چهره سارقان، هویت و مخفیگاه متهمان شناسایی و مشخص شد که سارقان پس از سرقت لوازم خودرو، اموال سرقتی را به مالخری در همان محله مخفیگاهشان می فروشند.

رئیس کلانتری 137 نصر با اشاره به اینکه مخفیگاه مالخر اموال سرقتی نیز شناسایی شد و با هماهنگی های قضائی تیم علمیات کلانتری برای دستگیری متهمان اقدام کردند، افزود: هر سه متهم  در عملیات های مستقل دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان تعدادی اموال سرقتی کشف شد.

سرهنگ قاضی پور  تصریح کرد: سارقان در تحقیقات مقدماتی به بیش از 70 فقره سرقت لاستیک خودرو به همراه رینگ اعتراف و با دستور قضائی هر سه متهمان برای کشف جزئیات پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

رئیس کلانتری137 نصر با بیان اینکه تحقیقات از متهم کماکان از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی  تهران ادامه دارد از شکات و مال باختگان خواست تا برای طرح شکایت و یا پیگیری پرونده های خود به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: