به گزارش برنا؛ سرهنگ غلامعلی همایی، رییس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه ۲ سرنشین کامیون نیز دراین حادثه مجروح شدند، گفت: یک دستگاه سواری پراید بدون توجه به اصول رانندگی و ایمنی و رعایت حق تقدم، از راه فرعی وارد جاده اصلی همدان _ بیجار شده که منجر به بروز سانحه و برخورد با یکدستگاه کامیون عبوری در جاده می شود.

او با اشاره به اینکه علائم هشداردهنده و اخطاری لازم در محل بروز سانحه(تقاطع دارقشلاق) وجود دارد، افزود: براساس نظر کارشناسان بی توجهی راننده پراید به قواعد راهنمایی و رانندگی مبنی بر رعایت حق تقدم هنگام ورود از فرعی به اصلی عامل بروز این سانحه پ بوده است.

سرهنگ همایی بیان کرد: محموله بار کامیون ۱۰ تن نیز نیز گچ بوده که همین امر بر شدت برخورد و خسارت وارده تاثیر مستقیم داشته است.

رئیس هلال احمر شهرستان کبودرآهنگ نیز با بیان اینکه حادثه حوالی ساعت ۲۱ دیشب در محور گل تپه به بیجار نزدیکی سه راهی دارقشلاق روی داد که با اطلاع، عوامل امدادی جمعیت به محل اعزام شدند.

جبار طهماسبی با اشاره به عملیات امداد و نجات عوامل هلال احمر در محل حادثه، افزود جسد متوفیان تحویل عوامل انتظامی شد و  ۲ مجروح سانحه نیز به مرکز درمانی منتقل شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: