به گزارش برنا؛ سرهنگ کارآگاه علی ولی پورگودرزی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: نهم دی ماه در تحقیقات پلیس مشخص شد مالک بنگاهی در حوالی خیابان فدائیان اسلام مقدار فراوانی کالای قاچاق در محل بنگاهش دپو و جمع آوری کرده است که بلافاصله تیمی از کارآگاهان بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

او عنوان کرد: بررسی‌های اولیه نشان از این داشت، مالک بنگاه با همکاری همدستش با استفاده از یک دستگاه کامیون مقدار فراوانی کالای قاچاق اعم از لوازم خانگی و پوشاک را در این مکان تخلیه کرده است و قصد دارد در فرصت مناسبی در سطح بازار توزیع کند. نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضایی منعکس و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از داخل بنگاه اخذ شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران ابراز کرد: با اخذ دستور قضایی مراقبت‌های ویژه از محل بنگاه آغاز و کارآگاهان موفق شدند هر دو متهم را دستگیر کنند و در بررسی از داخل بنگاه ۵۲۶ ثوب کاپشن مردانه، ۱۵۶ سری چمدان مسافرتی و ۱۰ هزار و ۴۱۶ عدد استکان و لیوان فاقد بارنامه، فاکتور و مجوز‌های گمرکی کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کالا‌های کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالا‌های کشف شده را ۱۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: