به گزارش برنا؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر، گفت: مردی 70 ساله سیزدهم دی ماه  به کلانتری163 ولنجک مراجعه و اظهار داشت، برای نظافت منزلش با یک شرکت خدماتی- نظافتی تماس گرفته  و این شرکت، خانمی را برای نظافت به منزلش فرستاده است.

او عنوان کرد: مال باخته ادامه داد، خانمی حدودا 35 ساله پس از گذشت مدتی برای نظافت به خانه وی مراجعه و پس از کمی نظافت، آبمیوه ای را آماده و ضمن اینکه خودش نیز یک لیوان می نوشد لیوان دیگر را به من  تعارف می کند و دیگر چیزی متوجه نشدم. با مراجعه پسرم به خانه من را بی هوش پیدا می کند و متوجه می شود کلیه اموال باارزشم  از منزل سرقت شده است.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ  با اشاره به اینکه شاکی اظهار داشت به مدت 24 ساعت بی هوش بوده اموال سرقتی 20 میلیارد ریال ارزش دارد،  افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد شرکت خدماتی صوری بوده  و احتمال همکاری مدیر عامل شرکت با نظافتچی وجود دارد.

سرهنگ موقوفه ای توضیح داد: مال باخته مجددا صبح روز گذشته  پانزدهم دی ماه با کلانتری تماس و اظهار داشت: آقایی که مدعی است فروشنده یک ساعت فروشی است اظهار می کند، فردی به مغازه ساعت فروشی اش مراجعه و یک ساعت لوکس و گران قیمت از یک برند خاص را برای فروش به وی ارائه داده است. رفتار مشتری به نظرش مشکوک بوده و با توجه به این که مشخصات خریدار اولیه ساعت در سایت فروش شرکت ثبت شده با خریدار اصلی آن تماس گرفته است.

او اضافه کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی هویت و مخفیگاه فروشنده ساعت شناسایی و با هماهنگی های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به صراحت به جرم ارتکابی اعتراف کرد، گفت: به همراه خواهرم تصمیم به تاسیس شرکت صوری گرفته ایم و بعد از تماس مشتریان و اعزام نظافتچی که همسرم می باشد با بی هوش کردن صاحبخانه در یک فرصت زمانی کم کلیه اموال با ارزش و قیمتی موجود در منزل را سرقت می کردیم.

بنابراین گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهمان دیگر پرونده و کشف جزئیات آن و سایر جرایم مشابه ادامه دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: