به گزارش برنا؛ محورهای شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر دارای انسداد شریانی و محورهای شمشک - دیزین،  اولنگ - شاهرود،  سی سخت - پادنا، گنجنامه - تویسرکان،  سروآباد - پاوه،  وازک - بلده و پونل - خلخال دارای انسداد فصلی است.

براساس آخرین وضعیت ترافیکی، در آزادراه کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین و در محدوده گرمدره

 در محور شهریار - تهران و بالعکس در اکثر مقاطع ترافیک سنگین گزارش شده است.

در استان مازندران محور چالوس، حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۱۵ (مرزن آباد تا دزدبن) به دلیل انجام عملیات ترانشه برداری از ساعت ۸ صبح تا ۱۷و از تاریخ ۸ دیماه تا ۱۲ اسفند در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هرهفته به جزء روزهای شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه وجمعه و ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چندروزه محور فوق در زمان اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با گسترش ویروس کرونا ورود پلاکهای غیربومی و خروج پلاکهای  بومی از شهرهای گروه قرمز و نارنجی ممنوع است.  در شهرهای گروه قرمز و نارنجی و زرد و آبی محدودیت تردد شبانه خودروها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح ادامه دارد.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است. در سایت www.rahvar۱۲۰.ir نیز آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: