به گزارش برنا؛ فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام در مرحله پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی بهمن ۹۹ از تاریخ ۱۶ دی آغاز شد و مقرر بود این مرحله از ثبت نام ساعت ۲۴ امشب (دوشنبه ،۲۲ دی) به پایان برسد.

زرین آمیزی افزود: با توجه به اعلام برخی اصلاحات و رشته محل‌های جدید مربوط و مساعدت برای ثبت‌نام متقاضیانی که تا این تاریخ نسبت به مراجعه و ثبت‌نام اقدام نکرده اند، مقرر شد این مرحله از پذیرش تا روز پنج شنبه، ۲۵ دی تمدید شود.  

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش تصریح کرد: متقاضیان باید دارای گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه (دیپلم سه‌ساله نظام جدید ۳-۳-۶ یا نظام ترمی/واحدی شامل: نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه شامل: دوره چهارساله یا شش‌ساله نظری و فنی و حرفه‌ای) باشند و حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۰ نسبت به اخذ مدرک تحصیلی دیپلم خود اقدام کرده باشند.

به گفته این مقام مسئول، متقاضیان باید در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ ۳۷۰.۰۰۰ (سیصد و هفتادهزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

زرین آمیزی اشاره کرد: هر متقاضی می‌تواند صرفا یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی و با توجه به مندرجات این اطلاعیه و دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ۹۹ انتخاب کند. در صورت ثبت‌نام متقاضی در دو کد رشته محل و یا در دو مرکز آموزشی، اطلاعات وی از بانک اطلاعات پذیرفته‌شدگان یکی از مراکز بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

سخنگوی سازمان سنجش بیان کرد: متقاضیان باید در زمان ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراکز آموزشی در خصوص کدرشته محل مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش ادامه داد: چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌ شدگان نهایی مرحله پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی مهر ۹۹  قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام کند،  قبولی قبلی او لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مراکز آموزشی پذیرنده که به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: