به گزارش برنا؛ سرهنگ نادر مرادی در تشریح جزئیات این خبر گفت: بیست و پنجم بهمن ماه، مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت خبری در خصوص برگزاری مراسم جشن ولنتاین در یک کافه رستوران در حوالی تهرانپارس  دریافت کردند.

او افزود: با توجه به اهمیت موضوع ماموران این معاونت بلافاصله به آدرس اعلامی اعزام شدند.  با حضور ماموران در محل، متصدی این واحد صنفی با بستن درب  ورودی از ورود ماموران جلوگیری اما شواهد و تحقیقات محلی نشان از  حضور افراد زیادی در این محل و برگزاری جشن ولنتاین توسط مشتریان با همکاری متصدی واحد صنفی داشت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: تحقیقات پلیسی آغاز و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور تحقیق و پلمب کافه رستوران اخذ  و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد.

این مقام انتظامی توضیح داد: با بازگشایی درب کافه رستوران، ماموران وارد عمل شدند و متصدی کافه رستوران که چاره ای جز به اعتراف نداشت به عرضه قلیان و برگزاری جشن ولنتاین در کافه رستوران معترف شد.

سرهنگ مرادی در پایان با بیان اینکه با دستور قضائی واحد صنفی مذکور پلمب شد ، خاطر نشان کرد: متصدی این واحد صنفی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: