به گزارش برنا؛ دوستعلی جلیلیان کرد: با توجه به افزایش وقوع سرقت تلفن همراه به همراه ضرب و جرح و تهدید با سلاح سرد  توسط 2 موتورسوار در سطح حوزه کلانتری 116 مولوی،  شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری 116 قرار گرفت.

او با اشاره به اینکه با توجه به اظهارات شاکیان، مشخصات ظاهری متهمان در اختیار گشت های انتظامی این کلانتری قرار گرفت، عنوان کرد: عوامل کلانتری 116  "مولوی "  موفق شدند  ساعت 1600 روز گذشته حین اجرای طرح در حوالی خیابان "صاحب دل"  متهمان را  که با یک دستگاه موتورسیکلت در حال پرسه زنی بودند شناسایی و  دستور ایست دادند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینکه موتورسواران بدون توجه به فرمان های پلیسی از محل متواری شدند، ابراز داشت: عملیات تعقیب متهمان آغاز و پس از مدتی تعقیب و گریز موتورسیکلت آنان متوقف و متهمان که راهی برای فرار نداشتند به سمت ماموران با سلاح سرد، حمله ور و در نهایت با اقتدار و تلاش ماموران کلانتری "116" هر 2 متهم دستگیر و در بازرسی از آنان 2 دستگاه گوشی سرقتی  و حدود 100 میلیون ریال وجه نقد کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بررسی اولیه از سوابق کیفری متهمان مشخص شد هر 2 متهم سابقه دار بوده و دارای 4 فقره سابقه سرقت کیف قاپی و قاپ زنی هستند.

سرهنگ جلیلیان  توضیح داد: متهمان در بررسی تکمیلی به 22 فقره سرقت با استفاده از سلاح سرد و تهدید رهگذران معترف و کلیه مال باختگان شناسایی و هر 2 متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: