به گزارش برنا؛ سرهنگ محمدرضا هاشمی فر گفت: در راستای مصوبات هفتمین جلسه کمیته مقابله با عرضه مواد مخدر و دستور دادستان شهرستان "فلاورجان"، طرح مقابله با خرده فروشان مواد افیونی و تخریب مکان های مصرف مواد مخدر با حضور پرقدرت نیروهای پلیس به مرحله اجرا گذاشته شد.

او  از دستگیری ۲۶ نفر از عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و افزود: در این طرح بیش از 90 کیلو از انواع مواد مخدر کشف و در این رابطه 300 دستگاه وسیله نقلیه نیز توقیف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان به دستگیری 90 معتاد متجاهر در طرح مذکور اشاره کرد و اظهار داشت: 70 نفر از این افراد مرد و 20 نفر زن بودند که پس از غربالگری تحویل مراکز ترک اعتیاد شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه از زمان برنامه ریزی تا اجرای این طرح 3 ماه طول کشید، تصریح کرد: در این طرح  30 مکان عرضه و استعمال موادمخدر با دستور دادستان شهرستان "فلاورجان" تخریب و 2 منزل نیز که در آن استعمال و فروش مواد مخدر انجام می شد با حکم مقام قضائی پلمب شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با تاکید بر استمرار این گونه طرح ها و برنامه های مقابله ای پلیس گفت: ماموران پلیس تمامی فعالیت های مجرمانه را به طور هوشمندانه رصد کرده و با مجرمان برابر قانون برخورد می کنند و اجازه نخواهند داد عده ای فرصت طلب با اقدامات شرارت آمیز خود امنیت و آرامش استانی که پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است و 23 هزار شهید دوران دفاع مقدس در آن آرمیده اند را به هم بریزند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: