به گزارش برنا؛ سرهنگ «سعید راستی، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: اوایل هفته پرونده ای با موضوع تخریب شیشه یک واحد صنفی سوپر مارکت و ضرب و جرح یکی از مشتریان آن در اختیار مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت که متهمان قبل از حضور ماموران از محل گریخته بودند.

او عنوان کرد: مصدوم این حادثه در تحقیقات پلیسی اظهار کرد، در حال خرید مایحتاج خود از سوپر مارکت بودم که این ۲ مرد با وی درگیر و با استفاده از سلاح سرد دست و سر وی را مجروح کرده‌اند و سپس با تخریب شیشه‌های سوپرمارکت و عربده کشی از محل متواری شده اند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ابراز کرد: با حضور تیمی از ماموران مرکز عملیات این پلیس به محل شرارت، در تحقیقات میدانی تصویری از چهره متهمان به دست آمد و مشخص شد که هر ۲متهم سابقه شرارت داشته و به دفعات مختلف دستگیر شده اند.

سرهنگ راستی توضیح داد: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهمان پس از شرارت از محل سکونتشان متواری و در محل تردد سابقشان رفت و آمد ندارد که تصویری از چهره متهمان و مشخصات ظاهری آن در اختیار تیم‌های پلیس امنیت عمومی قرار گرفت و در رصد‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهم در جنوب تهران شناسایی شد.

این مقام انتظامی بیان کرد: با هماهنگی‌های قضائی بیست و هشتم بهمن ماه تیمی از ماموران به مخفیگاه متهمان اعزام و در حالی که هر دو متهم قصد سوار شدن بر خودروی شخصی‌شان داشتند، دستگیر شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه از خودور متهمان ۳قبضه سلاح سرد کشف شد، خاطر نشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: