به گزارش برنا؛ سردار حسین اشتری در جمع معاونان ستادی و رؤسای پلیس های تخصصی گفت: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) درود و رحمت می فرستیم و یاد و خاطره شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت کشور را گرامی می داریم و برای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) آرزوی طول عمر توأم با صحت و سلامتی روزافزون داریم.

او با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی برای انجام و اجرای ماموریت های پایانی سال تاکید کرد: با اشراف کامل اطلاعاتی، اقدامات پیشگیرانه و پیش دستانه و توسل بر رویکرد مقتدرانه توأم با هوشمندی باید ماموریت ها را دنبال کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: تدابیر حکیمانه و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ملاک عمل و چراغ راه همه ماست و با پیروی از بیانات معظم له می توانیم به دستاوردهای مطلوبی برسیم؛ خداوند را به پاس وجود رهبری چنین فرزانه و حکیم شاکریم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: هر زمان که با تمام توان و قوا از آرمان ها و ارزش های انقلابی و دینی خود دفاع کردیم، برنده میدان ها بودیم؛ بنابراین شایسته است که همچنان موضعگیری ما در مقابل دشمنان و بدخواهان این نظام، ایستادن پای ارزش ها و آرمان های اعتقادی و انقلابی مان باشد.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که اقدامات پلیس بایستی مبتنی بر برنامه ریزی و ابتکار عمل باشد، بر لزوم اتخاذ سازوکارهایی در راستای صیانت از سلامت جسمی و روحی کارکنان تاکید کرد و افزود: همزمان با شیوع ویروس منحوس کرونا، نه تنها وظایف و ماموریت هایمان را با قوت، قدرت و بدون تعطیلی انجام دادیم بلکه دوشادوش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر نهادهای متولی تلاش کردیم که زنجیره شیوع بیماری کرونا قطع شود.

او با اشاره به نقش اثربخش نیروی انتظامی در کاهش شیوع ویروس کرونا در کشور ادامه داد: اجرای بخش اعظمی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا را عهده دار شدیم با این اعتقاد که اجرای این مصوبات اعم از اعمال محدودیت های ترددی را توأم با تدبیر و برنامه عملیاتی کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش پایانی سخنان خود با قدرشناسی از آحاد فرماندهان و سبزپوشان نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا مرکز خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در مسیر رشد و پیشرفت است و موفقیت های روزافزون محصول تلاش آحاد فرماندهان، کارکنان و حمایت خانواده هایشان هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: