به گزارش برنا؛ سردار مرتضی میرزایی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت غیرقانونی افرادی در امر استخراج و تولید ارز دیجیتال در شهرستان "چالوس"، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

او افزود: پس از هماهنگی قضائی، ماموران با انجام تحقیقات پلیسی محل فعالیت متهمان را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: ماموران در بازدید از محل مورد نظر 100 دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال که برابر نظر کارشناسان بالغ بر 50 میلیارد ریال برآورد شده است، کشف کردند.

سردار میرزایی، تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال مبنی بر جهش تولید را، فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید و سرمایه گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، قاچاق و هرگونه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و تصریح کرد: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه ها و افزایش بیکاری است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: