به گزارش برنا؛ سرهنگ کارآگاه علی ولی پور گودرزی گفت: طی بازدید مامورین معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس از انباری واقع آدرس خیابان فداییان اسلام مشاهده نمودند مقادیری سوئیچ شبکه ( روتر ) خارجی در محل موجود که متصدی انبار اقدام به ارائه اسناد گمرکی نمود.  

او افزود: اسناد وکالاها از طریق سامانه گمرکی بررسی گردید که با کالاهای موجود مطابقت نداشته و آدرس محل تخلیه کالاها می بایست شهرستان خمین باشد که در به تهران انتقال گردیده بود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان در رصد های اطلاعاتی موفق شدند مالکین کالاها را شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات پلیسی آنها را دستگیر کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد: در تحقیق از مالکین کالاها اعلام داشته اند از طرف مالک کالاها آمده اند و با وی شراکت دارند و از نوع کالاها اطلاعی نداشته است.

او ابراز داشت: متهم در بازجوئی های اولیه  به جرم ارتکابی معترف و کارآگاهان با تکمیل پرونده متهمین را به مرجع قضائی معرفی کردند. 

این مقام پلیسی با بیان اینکه  کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را 100 میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: کالاها شامل تعداد ۲۱۳ دستگاه سوئیچ شبکه ( روتر ) محصول کشور مکزیک بوده است.

خبرنگار: رضا پورحسین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: