به گزارش برنا؛ سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی کشور در جمع خبرنگاران گفت: با کسانی که امنیت مردم و جامعه را به خطر بیاندازند قاطعانه برخورد می‌کنیم.

او با بیان اینکه برخی قوانین باید تغییر کند و هماهنگی خوبی بین دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در کشفیات وجود دارد، اظهار کرد: در شناسایی کسانی که سلاح گرم و سرد خرید و فروش و حمل می‌کنند توفیقات خوبی توسط نیروی انتظامی حاصل شده است.

اشتری با بیان اینکه ناجا موظف بر ایجاد امنیت مردم از دست مخلان، اراذل و اوباش است، گفت: شناسایی ناامن کنندگان جامعه با همکاری دستگاه قضایی و برخورد مقتدرانه توسط پلیس بازدارندگی و رضایت مردم را به دنبال دارد.

او ادامه داد: در سال جاری بیش از ۱۵ تن انواع مواد مخدر در غرب استان تهران کشف شد و در کشفیات سرقت، کالای قاچاق، ارز و سوخت نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد در کشور افزایش داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی به استرداد اموال مالباختگان تاکید کرد و گفت: وظیفه ذاتی ناجا ایجاد و حفظ امنیت در انتخابات است و آمادگی اجرای بی‌نقص را در انتخابات ۱۴۰۰ داریم و امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است.

اشتری به ایجاد و ارتقاء زیرساخت‌های ناجا در استان تهران اشاره کرد و گفت: در جمع بندی نظارت ستادی مقرر شد نیازمندی ساختاری اماکن، تجهیزات و نیروی انسانی توسط ناجا، استانداری و فرمانداران انجام و تحول در کمک‌رسانی و تقویت بنیه نیروی انسانی شکل گیرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: