به گزارش برنا؛ انتشار تصاویر ذیل به قدری شوکه کننده بود و حاوی تصاویر خشن بود که شاید اگر به آن دقت نشود، نتوان آن را به این برهه زمانی و این سال ها منتسب کرد. وارد کردن ده ها ضربه با چاقوی قصابی به یکی از شهروندان بی شک نمی تواند ریشه در مسائل جزی داشته باشد و ضرورت دارد با عاملین این چنین اتفاقات به شدت برخورد شود تا شاهد تکرار این حوادث نباشیم.

سرهنگ ضرغام آذین، سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در این خصوص به خبرنگار برنا گفت: فیلمی در روزهای گذشته در فضای مجازی منتشر شد که یک نفر به یکی از شهروندان حمله ور با شدت و با قساوتِ قلب او را مورد حمله قرار می دهد.

او افزود: بدترین افراد نیز چنین قساوت قلبی ندارند و این شخص بالغ بر 60 ضربه به قربانی با چاقوی قصابی وارد می کند و تا سرحد مرگ این عمل و ضرب و شتم را ادامه می دهد. 

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: بلافاصله با هماهنگی با مقامات ارشد انتظامی و دستگاه قضایی به مسئله ورود کرده و سریعا عامل اصلی این اتفاق دستگیر شد. 

سرهنگ آذین در خصوص جزئیات این اتفاق گفت: قربانی با برادر مهاجم یک بحث جزئی داشته است و فرد مهاجم برای نشان دادن اقتدار خود و ایجاد رعب و وحشت در روز و در وسط خیابان 60 ضربه با سلاح سرد در راستای انتقام گرفتن به او وارد می کند که قربانی هم اکنون در بیمارستان بستری است و وضعیت جسمانی خوبی ندارد.

این مقام انتظامی در پایان افزود: این فرد سابقه کیفری ندارد اما سابقه شرارت و ایجاد رعب و وحشت داشته است و همواره با سایر اراذل و اوباش در غرب تهران رقابت داشته و تخلفاتی را در این حوزه انجام داده است. این اتفاق به قدری خشن بود که قطعا با برخورد شدید ما و دستگاه قضا مواجه خواهد شد و پرونده پس از تکمیل به مرجع قضایی ارسال خواهد شد.

//انتهای پیام:5

خبرنگار: رضا پورحسین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: