به گزارش برنا؛ قصاوت و سنگدلی تنها خصوصیات مردان نیست بلکه زنان نیز می توانند درگیر این واژه ای وحشتناک گردند نگاهی به تاریخ جهان نشانگر این واقعیت می باشد که موارد زیادی از این نوع جنایات در تاریخ بیشمار است تحجر و سنگدلی تا جایی بود که افراد بی گناه تا آخرین قطره خونشان باید چکیده شود تا زیبایی از دست رفته یک بانوی بی رحم باز گردد.

اصیل ترین قاتل زنجیره ای مجارستان، باتوری از خودش با لقب کنتس خونین یاد میکرد. با مرگ همسرش علاقمند به اسرار جادوگری شد. در میان شایعات راجع به او مورد شرکت در مراسم هایی که در آن حیواناتی همچون اسب قربانی میشدند نیز به چشم می خورد.

کنتس خونین وقتی به چهل سالگی رسید دچار استرس ناشی از پیر شدن و از دست دادن زیبایی اش شد.

یکروز طی حادثه کوچکی به جواب پرسشش رسید. خدمتکار جوان کنتس مشغول شانه زدن موهای او بود. و از روی سهو شانه در سر کنتس فرو رفت درد باعث عکس العمل شدید او شده سیلی محکم کنتس بر صورت دختر جوان فرود آمد. شدت ضربه به حدی بود که خون از صورت دخترک بردست کنتس باتوری پاشید. کنتس به این فکر افتاد که زیبایی و جوانی دختر حتما به خونش منتقل گشته و با این فکر عجیب به ملازمش دستور داد خون دختر جوان را تا قطره آخر در وان حمام بریزند تا او بتواند در آن حمام کند!

اندکی بعد کنتس خونین کاملا راه جانیان را در پیش گرفت. او 612 دختر جوان زیبا و باکره را بوسیله خدمه آماده به امرش دزدید. آنها را به قلعه شکنجه گاه خود برد. از سقف آویزان کرد و زیر خون هایی که از سقف روان بود دوش گرفت!

مردم به رفتار او مشکوک شدند و در نهایت توسط نیروهای پادشاهی دستگیر و در قصر خود پشت درهای بسته یکی از اتاق ها زندانی شد. او در نهایت در سال 1614 وقتی حکم حبس در منزل داشت فوت کرد. کنتس باتوری بعد از قاتل خونخوار ولاد دومین شخصیت جانی و خطرناکی است که در ادبیات از او نام برده شده است.

کاترین در تاریخ استرالیا اولین زنی است که به حبس ابد محکوم شده است. کاترین شوهران سابق و بچه هایش را اول شکنجه می کرد سپس با چاقوی آشپزخانه مجروح کرده گاها از اجساد خوراک تهیه کرده میل می نمود!

در جنگ جهانی دوم مسئول 30.000 زن در کمپ های آشویتز، برگن بلسن، راونسبورگ بود. ایرما وقتی کودکی بیش نبود مادرش خودکشی کرد. مدرسه را به خاطر رویای پرستاری رها کرد اما نتوانست پرستار شود. در جنگ جهانی دوم در کمپ ها به عنوان نگهبان تقاضای کار داد. بعد از پایان جنگ همراه چند افسر اس اس به جای فرار ترجیح داد در کمپ بماند. طی دادگاهی به جرم شکنجه، قتل برای لذت شخصی، رها کردن سگ های گرسنه به انسان های بی پناه و همینطور فرستادن اسیر ها به اتاق گاز محکوم شد. بعد از رئیس کمپ ژوزف کرامر دومین فردی که بیشترین جنایات از او سر زد. و مورد اتهام قرار گرفت ایرما گرس بود. که طی حکم دادگاه به اعدام محکوم شد. اما به علت اشتباه در محاسبه جلاد بعد از حلق آویز شدن گردنش شکسته نشد. و سه دقیقه عذاب آور را به آرامی گذراند تا خفه شود.

در اوایل قرن بیستم در ایندیانای آمریکا سه فرزند خود به اضافه 14 نفر دیگر را به قتل رساند. بل اصلیتی نروژی داشت و قدش به 183 سانتی متر می رسید، و به غیر از سه فرزندش باقی قربانیان را به خاطر پول کشته بود. سیستم عجیب او برای شکار قربانی با اعلامیه دادن در روزنامه شروع میشد. او اعلامیه ای با مضمون زن تنهای نروژی هستم که به این کشور مهاجرت کرده ام، و برای ازدواج بدنبال مردی ترجیحا نروژی می گردم! میداد و منتظر می ماند تا فرد مناسب سر و کله اش پیدا شود. با آمدن اولین قربانی نروژی که ثروتمند بود ازدواج انجام و بعد از مدتی مجلس ختم مرد برگزار میشد!

ملکه اسپانیا، بررگ ترین حامی کریستوف کلمب در سال 1951 به امر او پاکسازی دینی در اسپانیا آغاز شد. به دستور ایزابلا مسلمانان و یهودی ها از اسپانیا به بیرون مرزها فرستاده شدند. 200 هزار نفر از اسپانیا اخراج شدند. و آنهایی هم که ماندند مجبور به تغییر دین بودند. عده زیادی از آنها با حکم دادگاه تفتیش عقاید به امر ملکه اعدام شدند. در سال 1974 پاپ تقاضای قدیس شمردن ایزابلا را کرد.و طی حکم پاپ ایزابلا زن مقدس جهان مسیحیت اعلام گشت . بنا به روایتی مهره ملکه در شطرنج ایزابلا را تمثیل می‌کند!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: