به گزارش برنا؛ جلال ملکی، سخنگوی آتش نشانی درباره انفجار در یک ساختمان واقع در خیابان سپهبد قرنی بالاتر از خیابان طالقانی گفت: در ساعت 6:11 صبح امروز یک مورد حادثه انفجار در خیابان سپهبد قرنی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد.

او افزود: بلافاصله ایستگاه شماره 18 آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند آتش نشانان در محل مشاهده کردند در یک ساختمان 5 طبقه 10 واحدی با کاربری اداری در طبقه پنجم آن که وسعتی حدود 70 متر داشت یک انفجار رخ داده است.

ملکی ادامه داد: شدت انفجار باعث تخریب شیشه ها و پنجره های این واحد شده و دیوار پشت ساختمان کاملا تخریب شد. خوشبختانه کسی در محل تردد نداشت، اما دو دستگاه خودروی سواری که در محل پارک بودند به دلیل ریزش دیوار خسارت های فراوان دیده بودند.

او تصریح کرد: انفجار در محل باعث شعله ور شدن آتش نشده بود. در این حادثه مردی 34 ساله حاضر در واحد به دلیل انفجار و حرارت ناگهانی دچار سوختگی شده بود به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

ملکی گفت: واحد های دیگر ساختمان دچار خسارت نشدند. بر اساس بررسی های کارشناسان نشت گاز شهری از یک اجاق خوراک پزی علت انفجار و بروز این حادثه شده بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: