به گزارش برنا؛ متن فراخوان بدین شرح است:

«جوانان عزیز ایرانی

در آغاز سال جدید، ضمن آرزوی سلامتی و پویایی روزافزون، امیدوارم در کلیه عرصه های خدمت، تلاش و مشارکت و فعالیت در سازندگی و آبادانی کشور عزیزمان ایران، مخلصانه حضور یافته و با وحدت، بصیرت، درایت، پشتکار و تلاش مضاعف، جایگاه ارزشمندی را برای جوان ایرانی در عرصه های مختلف خدمت رقم بزنید.

می‌دانید که امسال رویداد مهم و سرنوشت ساز انتخابات را در پیش داریم. در کنار انتخابات ریاست جمهوری، همزمان شاهد برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هم هستیم. برای جوانان شایسته ای که می خواهند در سرنوشت خود تاثیرگذار بوده و در نظام تصمیم سازی کشور هم مشارکت داشته باشند، انتخابات شوراها اولین پله محسوب می شود.

با توجه به آغاز ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تاریح 16 فروردین ماه، و با عنایت به اهمیت و نقش پارلمان های محلی به عنوان اولین جایگاه نقش آفرینی رسمی در تصمیم گیری و نظارت بر مدیریت روستاها و نقش مهم آن در توسعه کشور، از کلیه جوانان واجد شرایط بخصوص اعضای سمن های جوان حوزه روستایی دعوت می نمایم تا با تکیه بر توانایی، اراده، ظرفیتهای بالقوه و دانش خود، با مراجعه به سامانه http://entekhabat.moi.ir  ضمن  ثبت نام برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا، در رونق بخشی و تبیین جایگاه شوراها برای روستاها و جامعه عشایر، مشارکت ارزنده و شایسته ای داشته باشند.

 کسب مدارج عالی و حضور در مسئولیت های مهم اجرایی و تقنینی، با طی کردن اولین گام ها در نهادهای عمومی مردمی قابل انجام خواهد بود. 

به امید برگزاری باشکوه انتخابات و موفقیت جوانان عزیز ایران اسلامی»

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: