به گزارش برنا؛ محمد مهدی ناصحی در آئین تکریم و معارفه مدیران کل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: ایران در خیلی از موارد سلامت جزو کشورهای برتراست، کرمانشاه نیز با این پیشینه تاریخی همواره یکی از استان های پیشران در کشور بوده است.

او  تصریح کرد: با وجود شرایط کرونا در کشور بر خود لازم دانستیم برای تشکر از زحمات دکتر مظفری و معرفی دکتر قادری در استان حضور پیدا کنیم.

ناصحی اظهارکرد: نظام سلامت با گستردگی که دارد یک پوشش ۴۲ میلیون نفری را در پنج صندوق بیمه ای فراهم کرده است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، با اشاره به شرایط ناشی از حاکم شدن کرونا بر نظام سلامت کشور بیان داشت: تا کنون۲ هزار میلیارد تومان برای کرونا هزینه کرده ایم.

او  تصریح کرد: برای تحقق این امر منابع مازادی نگرفته ایم و صرفا با صرفه جویی و مدیریت منابع این مهم را پوشش داده ایم.

ناصحی ادامه داد: نسخه الکترونیک که کرمانشاه هم وضعیت مناسبی در اجرای آن دارد در حال حاضر جزو اولویت های اصلی بیمه سلامت است.

او افزود: تحقق این امر فواید بسیاری برای مدیریت منابع سلامت دارد که سیستم کنونی هزینه های غیر ضرور بر سلامت وارد آورده که باید ساماندهی شود.

ناصحی ضمن تقدیر از عملکرد دکتر مظفری مدیرکل سابق بیمه سلامت استان کرمانشاه اظهارکرد: دکتر قادری با تمام توان و با تعامل مناسب با سایر دستگاه‌ها برای بهبود شرایط گام بردارند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور، با اشاره به اینکه در حال حاضر کرونا فشار زیادی را به نظام سلامت کشور وارد کرده است، ابراز امیدواری کرد که با پوشش واکسن همگانی تا نیمه اول سال دیگر دغدعه آنچنانی در این خصوص نداشته باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: