به گزارش برنا؛ نامادری بیرحم در حالی ساعت‌ها وقتش را در قمارخانه می‌گذراند که پسر بیمار شوهرش را بدون غذا در خانه رها می‌کرد. «کارئون فرانکس» ۱۵ ساله که مبتلا به اوتیسم بود در ۲۷ نوامبر سال ۲۰۲۰ جانش را از دست داده بود. او تنها ۱۴ دقیقه بعد از آنکه نامادری‌اش «فِلِسیا آدامز» او را به اورژانس بیمارستان رساند جان خود را از دست داد.

معاینات پزشکی نشان داد که وزن کارئون در لحظه مرگ فقط ۶۱ پوند بوده و زخمی نیز در گردنش دیده می‌شد. گزارش پزشکی او همچنین حاکی از رشد غیرطبیعی موی بدنش و همچنین ضایعات یا توده‌های شکمی وی بود که احتمال زیاد به علت گرسنگی رخ داده بود. اسناد دادگاه نشان می‌داد که این نوجوان از نظر قانونی نابینا بوده و گزارش KOIN ۶ از ابتلای او به اوتیسم و عدم توانایی حرف زدن حکایت داشت.

به دلیل اینکه تحقیقات، قتل کارئون را رد می‌کرد هیچ اتهامی در پرونده ثبت نشد و به همین دلیل هیچ فردی از اعضای خانواده او نیز بازداشت نشدند. اما بنا به گفته «کیم کاپ»، سخنگوی پلیس ونکوور تحقیقات در مورد علت مرگ کارئون از اوائل ماه دسامبر پس از ابراز نگرانی در مورد نتیجه معاینات کالبدشکافی وی آغاز شد. این تحقیقات نشان می‌داد که یک هفته قبل از مرگ این نوجوان، خدمات محافظتی کودک واشنگتن تحقیق در مورد آدامز و همسرش جسی را آغاز کرده بود.

بنا به گزارش KGW۸ و به نقل از بازرس پرونده این زن و شوهر فرزندان خود را با محدود کردن غذای آن‌ها مجازات کرده بودند. به همین دلیل خدمات محافظتی واشنگتن تحقیقات جداگانه‌ای را پس از مرگ کارئون آغاز کرد. تحقیقات بعدی نشان داد که آدامز و همسرش جسی مبلغ قابل توجهی را برای قمار خرج کرده اند. پلیس سپس ویدئو‌یی را از کازینوی ایلانی به دست آورد که در روز مرگ کارئون حکایت از حضور ۳ ساعته نامادری اش در این مکان داشت. گفتنی است؛ تحقیقات پلیس ونکوور در مورد این پرونده ادامه دارد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: