به گزارش برنا؛ سرهنگ مصطفی زینی وند ، ضمن اعلام این خبر گفت : با پیگیریهای اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ، عملیات تعریض بزرگراه آیت الله سعیدی و یکی ارگز محورهای پرتراکم شهر تهران آغاز گردیده است .

سرهنگ زینی وند افزود :یکی از محورهای متراکم شهر تهران، بزرگراه آیت اله سعیدی در حد فاصل میدان آزادی تا میدان فتح (حوزه استحفاظی شهرداری منطقه نه) می باشد.

وی ادامه داد :  با بررسی های متعدد بعمل آمده عدم تناسب حجم به ظرفیت در این محور سبب پس زدگی بار ترافیکی بویژه در مسیر جنوب به شمال می گردید  و باعث اتلاف وقت رانندگان در ترافیک این محدوده می گردید .

زینی وند گفت : پس از برگزاری نشست های مشترک کارشناسی با دست اندرکاران  اجرایی شهرداری تهران ، عملیات تعریض این معبر در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه این پروژه طی روزهای گذشته شروع شده است .

رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود :   امید می رود با اجرای این پروژه ، علاوه بر اثرگذاری مثبت در روند جذب بار ترافیکی میدان آزادی و بزرگراههای شهید لشگری و جناح شاهد کاهش تخلف تردد غیر مجاز وسایل نقلیه از خط ویژه این محور باشیم .

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: