به گزارش برنا؛ محسن هاشمی، رییس شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه در جریان دویست و نود و یکمین جلسه شورای شهر تهران، با اشاره به اینکه در روزهای اخیر شاهد تخلفاتی به عنوان واکسن خواری در تعدادی از شهرها و از جمله تهران بودیم، گفت: با دستور شهردار با عناصر خاطی برخورد شد و اطلاعات واکسیناسیون در دسترس عموم قرار گرفت.

او عنوان کرد: لازم است بارگذاری اطلاعات واکسیناسیون با سرعت بیشتری بر روی سایت انجام شود و این می‌تواند نمونه‌ای برای دولت باشد که آنها هم این کار را انجام دهند.

مجلس توجه ویژه ای به تایید صلاحیت ها داشته باشد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از سخنان امروز خود در شورا، با اشاره به بررسی صلاحیت کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران و تعدادی از شهرها عنوان کرد: صلاحیت کاندیداها در تهران و شماری از شهرها در حالی رد شد که توسط هیات اجرایی تایید شده بود.

او ادامه داد: در شوراها نظارت استصوابی وجود ندارد و از آنجا که بررسی صلاحیت‌ها بر عهده نمایندگان مجلس است از رئیس مجلس انتظار داریم با بررسی موضوع، توجه ویژه به این امر داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: این امر موجب می‌شود که هم حق الناس ضایع نشود و هم زمینه برگزاری انتخاباتی با مشارکت مطلوب فراهم شود.

هاشمی  با اشاره به همزمانی شبهای قدر و ضربت خوردن امام علی علیه السلام اظهار گفت: امیرالمومنین فراتر از نقش امامت و حکومت به عنوان یک انسان، الگوی ماندگار برای تمام جهان است.

او افزود: ایشان کارگری زحمتکش بود و در جایگاه اطلاع رسانی به ترویج دانش و بینش به جامعه پرداخت و از این رو معلم نیز است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: