به گزارش برنا؛ علی توکلی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت موضوع نگهداشت شهر و تأثیر این موضوع در افزایش رضایتمندی و بهبود کیفیت زندگی شهروندان، این طرح طی فاز نخست در نواحی یک و دو این منطقه با تقسیم بندی این نواحی به 20 قسمت (بلوک) و براساس اولویت بندی انجام و بازدیدهای میدانی در حال اجرا است.

او افزود: طی بازدیدهای میدانی که به صورت نقطه به نقطه و کوچه به کوچه با حضور رؤسای خدمات شهری منطقه و نواحی، ناظر خدمات شهری و نماینده های شب و روز پیمانکار نواحی و نیز سرکارگرها صورت می گیرد، تمامی مباحث مربوط به حوزه خدمات شهری شامل پاکسازی انهار و کانیوها، رفت و روب معابر، پاکسازی جداره های شهری از برچسب ها و بنرها و... بازدید و بررسی می شود.

به گفته توکلی فاز اجرایی این طرح از روز شنبه اول خردادماه با حضور کارگران مجهز به تجهیزات انفرادی لازم و ادوات مربوطه، پس از پاکسازی کامل، لایروبی انهار و کف تراشی کانیوهای جانبی اجرا و در نهایت نیز شستشو می شوند. ضمن اینکه طی این فعالیت گندزدایی و شستشوی مکانیزه مخازن نگهداری موقت پسماند و زیرمخزنی ها، پاکسازی زمین های بایر و حذف علف های هرز از معابر نیز انجام می شود.

شهردار منطقه خاطرنشان کرد: فاز بعدی این طرح در قالب بازدیدهای میدانی،بعد از برنامه ریزی و سازماندهی نیروهای مربوطه، برای رفع مشکلات احصاء شده ، در سایر نواحی منطقه انجام و در نهایت نیز وارد فاز اجرایی خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: