به گزارش برنا؛ سرهنگ علی همه خانی، معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر گفت :  مقارن ساعت 21:30 شب گذشته در محدوده شمال به جنوب بزرگراه شهید هاشمی بعد از آزادگان عابر پیاده ای علیرغم توصیه های مکرر پلیس راهور مبنی بر عدم حضور  و رد شدن از عرض بزرگراهها و خطرات ناشی از آن ، قصد رفتن به آنطرف بزرگراه را داشت.

او افزود: این عابر پیاده مذکر در میانه راه و در فکر بود که ناگهان  راننده کامیون از همه جا بیخبر وی را مقابل دماغه کامیون خود می بیند که دیگر کار از کار گذشته و عابر پیاده چند متری به غلت زدن ادامه می دهد و متاسفانه در همان محل حادثه فوت می کند.

سرهنگ همه خانی  ادامه داد: بلافاصله تیمی از کارشناسان منطقه 19 پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل تصادف به جهت عدم تکرار دوباره حادثه ای تلخ ، به بررسی  علل و عوامل این تصادف فوتی اقدام کردند.

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ  افزود : قطعا  کارشناس پلیس راهور تهران بزرگ در  خصوص سهم تقصیر ، قدری را هم به عابر پیاده خواهد داد که در آن ساعت و در تاریکی هوا ورود  ناگهانی به بزرگراه داشته و باعث بروز این حادثه شده است و حتما به راننده کامیون نیز به دلیل عدم توجه به جلو سهم تقصیر داده خواهد شد .

سرهنگ علی همه خانی از عابرین پیاده خواست هیچ گاه بدلیل کم کردن مسافت و خستگی مخصوصا در شبها از عرض معابر بزرگراهی حرکت نکرده و حتما از پل های هوایی نزدیک استفاده کنند تا جان خود و دیگران به خطر نیافتد و شاهد اینگونه حوادث تلخ در سطح شهر تهران نباشیم .

index

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: