به گزارش برنا؛ به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، بر اساس تقویم پیشنهادی اعلام شده این دانشگاه، زمان اخذ برنامه های درسی و تاریخ امتحانات از گروه های آموزشی و ثبت اطلاعات کامل دروس در سامانه گلستان از یکم تا ۲۰ تیرماه در نیمسال اول و یکم تا ۲۰ آذر ماه در نیمسال دوم اعلام شده است.

انتخاب واحد از ۶ تا ۱۰ شهریور در نیمسال اول و ۱۱ تا ۱۵ دی ماه در نیمسال دوم انجام خواهد شد.

زمان شروع کلاس ها از ۲۷ شهریورماه در نیمسال اول و ۱۶ بهمن‌ماه در نیمسال دوم ، حذف و تعویض دروس ۱۱ و ۱۲ مهرماه در نیمسال اول و ۱ و ۲ اسفندماه در نیمسال دوم و پایان کلاس ها ۱۶ دی ماه در نیمسال اول و ١٩ خردادماه در نیمسال دوم است.

همچنین ارزشیابی دروس ۴ تا ۱۶ دی ماه در نیمسال اول و ۷ تا ۱۹ خرداد در نیمسال دوم، امتحانات دروس مدرسی و دروس تخصصی به ترتیب ۱۸ تا۲۳ دی ماه و ۲۵ دی تا ۷ بهمن‌ماه در نیمسال اول و ۲۱ تا ۲۶ خرداد و ۲۸ خرداد تا ٩ تیرماه در نیمسال دوم انجام می شود.

زمان ثبت اولیه نمرات در سامانه گلستان از سوی استاد درس، ١٨ دی ماه تا ١٣بهمن ماه (نیمسال اول)و ٢١خرداد تا ۱۵ تیرماه (نیمسال دوم)،مهلت اعتراض دانشجویان ١٤تا ١٨ بهمن ماه (نیمسال اول) و ۱۶ تا ۲۰ تیر ماه (نیمسال دوم) و ثبت نهایی نمرات و قفل توسط استاد درس ۱۹ تا ۲۳ بهمن ماه و ۲۱ تا ۲۵ تیرماه (نیمسال دوم) خواهد بود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: