به گزارش برنا؛ سرهنگ " محمد باقر پور " رییس منطقه 26 پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر گفت: صبح امروز و  در ساعت 06:55  در مسیر بزرگراه آزادگان بعد از الغدیر  یک  فقره تصادف  شدید  بین سواری پراید با  مینی  بوسی  که در این محدوده در حال تردد بوده به پلیس راهور تهران بزرگ گزارش می گردد .

او افزود : این پراید پس از برخورد شدید با مینی بوس از راه منحرف شده و  در ادامه با پراید دیگری نیز برخور می نماید که این تصادف باعث می گردد هر دو پراید همزمان و با هم پس از عبور از روی جداول بزرگراه به داخل فضای سبز این محدوده وارد شوند .

تصادف

سرهنگ باقرپور ادامه داد : این دو خودرو پس از ورود به فضای سبز  با سه نفر کارتن خواب که در این محل در حال استراحت بودند برخورد و به شدت به آنها آسیب وارد می نمایند .

او گفت: بلافاصله گشت تصادفات منطقه 26 پلیس راهور فاتب به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه حاضر شدند و اقدامات خود را در خصوص بررسی علل و عوامل حادثه اقدام نمودند .

باقرپور افزود: با حضور نیروهای امدادی و اورژانس در محل حادثه این هر سه نفر به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شدند ولی حال یکی از مصدومان به شدت وخیم اعلام گردیده است .

احسان پور در پایان از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنید و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارید و از حرکاتی که باعث شود توجه شما از رانندگی پرت شود، خودداری کنید و از انجام هرگونه حرکاتی مخاطره آمیز  و لایی کشی اجتناب ورزند .

او گفت:  یکی از مشکلات بزگراه آزادگان بیتوته و تجمع کارتن خواب ها در بین فضای سبز این بزرگراه است که می بایست در خصوص این مشکل به علت تردد و تصادف های متعدد و در خطر بودن جان عابرین و کارتن خواب ها اقدامات لازم و پیگیری مقتضی جهت  اسکان این عزیزان  صورت پذیرد .

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: