به گزارش روی خط رسانه ها خبرگزاری برنا؛ یک وب‌سایت فارسی زبان با انتشار یک فایل صوتی از ایران موسوی، مادر بابک و آرزو خرمدین، اظهارات ماه گذشته یکی از دوستان آرزو را تایید کرد.

این اخبار در حالی در فضای مجازی منتشر شده است که مادر بابک خرمدین در یک فایل صوتی مدعی‌شده همسرش در غیاب او به دخترشان، آرزو، تجاوز می‌کرده؛ سال‌ها با خود او رابطه خشن و آمیخته با ترس داشته و او نمی‌توانسته در برابر رفتارهای زناشویی و کارهای شوهرش مقاومتی کند.

او همچنین مدعی‌شده که او به زور با همسرش ازدواج کرده‌بود و سال‌ها تحت اجبار با او زندگی کرده حتی پیش می‌آمده که شوهرش در را به روی او قفل کند.

گفتنی است پیش‌تر یکی‌از دوستان آرزو خرمدین، مدعی‌شده بود که از آرزو شنیده که پدرش به او تجاوز می‌کرده که بعدتر آزیتا خرم‌دین (خواهر بابک خرمدین) گفت بابت انتشار این اظهارات از رسانه ها شکایت می کند.

برادر و خواهر خرمدین و فرامرز، همسر دوم آرزو، بنابر اعترافات پدرومادر این خانواده، در طی سال‌ها کشته و مثله شده‌‌‌اند و امسال این دو متهم به قتل پس‌از قتل بابک، بازداشت شدند.

هنوز از صحت و سقم این صحبت ها و انتساب آن به ایران موسوی (مادر بابک و آرزو خرمدین) اطلاعی در دست نیست و هیچ مسئول یا رسانه رسمی صحت این فایل را تائید نکرده است.

خبرگزاری برنا نمی تواند صحت این فایل و انتساب آن را تائید کند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: