به گزارش برنا؛ سرهنگ "غلامرضا صالحی"، رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: در پی دریافت شکایتی از سوی شهروندان مبنی بر عربده کشی و تخریب ایفون و شیشه های یک واحد مسکونی در حوالی خیابان "مولوی"، شناسایی متهم در دستور کار تیمی از ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

او افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد، این فرد شرور، سابقه دار بوده و تا کنون به دفعات مختلف با عناوین مجرمانه از قبیل : رعب و وحشت، عربده کشی ، نزاع و درگیری دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شده است .

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران اعلام کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات به دست آمد متهم با یکی از اهالی ساختمان اختلاف شخصی داشته که پس از عربده کشی و تخریب شیشه و ایفون این ساختمان از محل گریخته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مخفیگاه اخیر متهم در حوالی خیابان "رجایی" شناسایی و تحت مراقبت پلیسی قرار گرفت، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی عصر روز گذشته در حالی که متهم قصد خروج از مخفیگاهش را داشت، توسط ماموران پایگاه هفتم این پلیس دستگیر شد.

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: متهم پس از انتقال به پایگاه هفتم این پلیس به بزه انتسابی اعتراف و پس از تکمیل بررسی های پلیسی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

او با تاکید بر اینکه پلیس همواره با کسانی که بخواهند نظم و امنیت شهروندان را به مخاطره بیاندازند برخورد قانونی خواهد کرد ، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را از طریق سامانه 110 با پلیس درمیان بگذارند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: