به گزارش برنا؛ سرهنگ "احسان مومنی،  رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت در خصوص این خبر گفت:در ساعت 08:20 صبح امروز  در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی  تصادف یکدستگاه سواری آریو و فوت عابر پیاده  در مسیر جنوب به شمال خیابان گیشا خیابان سی و دوم  به علت عدم توجه به جلو بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 2  پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می شوند.   

سرهنگ مومنی بیان کرد: عابر پیاده ای که مشغول تردد در این خیابان بوده ، که در این حین راننده آریو  این عابر را ناگهان مقابل خود می بیند .

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت  گفت : راننده این سواری دیگر نتوانسته  خودروی خود را کنترل کرده و در مواجه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و چون زمانی برای ترمز کردن و ایست کامل نداشه با عابر پیاده به شدت برخورد می نماید .

او افزود: در اثر شدت ضربه  عابر پیاده  در محل حادثه فوت می کند.

مومنی گفت: به همین علت، در این محدوده شاهد بار ترافیکی حاصل از ایستادن و نگاه کردن به این حادثه و تنگی معبر  بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش یافت و ترافیک به وضعیت قبل بازگشت .

موُمنی در پایان اظهار کرد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: