به گزارش برنا؛ سرهنگ محسن عقیلی، فرمانده پلیس فرودگاه‌های پلیس پیشگیری ناجا با تاکید بر اینکه مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر از اولویت‌های ماموریتی پلیس فرودگاه است، گفت: پلیس فرودگاه با استقرار در تمامی مبادی ورودی و خروجی مرزهای هوایی کشور و با بسیج تمامی نیروها، امکانات و تجهیزات برای برخورد با سوداگران این بلای خانمان‌سوز از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

او افزود: همکارانم در پلیس فرودگاه مشهد موفق به شناسایی دو نفر از قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر استان خراسان رضوی شدند که قصد داشتند مواد مخدر از نوع تریاک را از طریق فرودگاه مشهد به تهران ارسال کنند.

فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: با پایش لحظه به لحظه و مشخص شدن زمان حرکت قاچاقچیان، خودروی آن‌ها در مسیر فرودگاه شناسایی و پس از توقیف خودروها مقدار ۱۳ و ۲۸.۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در مرسولات پستی جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

سرهنگ عقیلی با تقدیر از تلاش، هوشیاری و دقت کارکنان پلیس فرودگاه مشهد خاطر نشان کرد: پرونده درخصوص دو متهم دستگیر شده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: