رونمایی از پلتفرم نوین استخدام نیروی کار

رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی با رویکرد و ارائه جدیدترین دستاوردها در حوزه جذب و استخدام نیروی کار به صورت برخط در بعداز ظهر روز دوشنبه در سالن همایش های کتابخانه ملی برگزار شد.

به گزارش برنا؛ در مراسم افتتاحیه این رویداد، شهرام کریمی مدیر داده محوری منابع انسانی QBE استرالیا در سخنرانی ابتدایی و با موضوعیت گوش شنوایی سازمانی با ارائه نمودارها و آمارهای مختلف ارزش گذاری شرکت ها نسبت به کارکنان خود را عامل پیشرفت و بهبود عملکرد آن ها توصیف کرد و مشارکت کارکنان را در روندکاری را یک جهش بزرگ برای شرکت و سازمان ها خواند.

در ادامه دکتر علیرضا جلیلی استاد مدیریت دانشگاه تهران بر نقش تعیین کننده رهبری سازمان در توسعه و پیشرفت منابع انسانی در سازمان تاکید داشت و تاثیر آن را حائز اهمیت دانست.

در ادامه با رونمایی از پلتفرم نوین و هوشمند استخدام در بازار کار با عنوان ایران HR با حمایت پارک علم و فناوری پردیس، دانشگاه تهران، شرکتهای فناور و دانش بنیان برگذار شد، دکتر یاسر نثاری دبیر علمی این رویداد با اشاره به همکاری حدود ۵۰۰ شرکت برتر ایران با این پلتفرم و ارائه آماری از اولویت کارفرمایان در جذب نیروی کار و چالش های موجود در استخدام، امیدوار شد که فرایند استخدام نیروهای کار از طریق این پلتفرم سهل تر و اصولی  تری گردد و از منابع انسانی به نحوه احسنت استفاده گردد و از هدر رفتن نیروهای انسانی جلو گیر شود.

از طریق  پلتفرم ایران HR رزومه افراد جویای کار  بارگذاری میشود  و کارفرمایان با  انتشار  آگهی میتوانند افراد مورد نیاز خود در آن شغل مورد نظر جذب کنند به نوعی ارتباط مستقیم بین افراد جویای کار و کارآفرینان ایجاد میشود

در این رویداد محسن مکرمی مدیر ارشد توسعه منابع انسانی دیجی کالا با تشبیه سازمان به ساختار یک درخت گفت؛ که سازمان ها باید فرآیندی روبه رشد با مشکلات کمتر را برای نسل بعدی و آینده سازمان فراهم کرد.

در این رویداد و با حضور مدیران سازمان های پویا و اساتید منابع انسانی در کشور به بررسی و ارائه راهکارهای مختلف و اساسی ترین مسائل مرتبط با حوزه منابع انسانی و استخدام نیروی کار و اهمیت آن پرداخته شد.

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده