به گزارش برنا؛ داستان زن هندی ای که ادعا کرده است در 20 سال گذشته، به علت یک بیماری عجیب و غریب هر روز خود را در دریاچه سپری کرده است ماجرای جدید و جالبی است.

این زن 65 ساله از یک روستای بنگال غربی در هند، ادعا می کند که در دو دهه گذشته هر روز ، به دلیل بیماری ناشناخته اش، تا گردن در آب یک دریاچه غوطه ور می شود.

او در یک روستای نامشخص در غرب بنگال، هند زندگی می کند و هر روز صبح قبل از طلوع خورشید به دریاچه نزدیک محل زندگی اش می رود، تا زمانی که خورشید غروب کند، در آنجا می ماند و تا گردن در آب غرق می شود. او از سال 1998 این کار را به صورت روتین انجام داده است، زمانی که او از یک وضعیت مرموز رنج می برد و بدن او را کم کم فرا گرفت، تنها چیزی که به نظر می رسید برای از بین بردن درد زن موثر واقع شد، آب بود، بنابراین او شروع به صرف وقت خود در یک دریاچه نزدیک به روستای خود کرد، و در حال حاضر بیش از دو دهه است که این کار را ادامه می دهد.

او روزانه بین 12 تا 14 ساعت از وقت خود را در دریاچه صرف می کند، زیرا او و خانواده اش در منطقه دورافتاده بنگال غربی زندگی می کنند و برای درمان و رفتن به بیمارستان از لحاظ مالی بسیار ضعیف هستند. در هنگام غروب خورشید او از آب بیرون و به خانه می رود، این تنها کاری است که او می تواند انجام دهد برای همین بیشتر مردم نام او را "پری دریایی" گذاشته اند.

به نظر می رسد "پری دریایی هند" فقط یک مقدار کمی از برنج و برخی از سبزیجات را در تمام طول روز صرف می کند؛ چرا که وضعیت او و شیوه زندگی بی حرکتش اشتهای او را نیز تحت تأثیر قرار داده است. بستگان او معمولا غذای او را به دریاچه می برند و از آب بیرون نمی آید، که آفتاب به پوستش آسیب نزند. در حالی که بستگانش نگران سلامتی او هستند، نمی دانند چطور دیگر به او کمک کنند. مردم روستا معتقدند که او بعد از گذراندن زمان بسیار زیادی در دریاچه روستا بهبود خواهد یافت، اما خانواده اش امیدوار هستند که بتوانند روزی او را نزد پزشک ببرند و از بیماری مرمزو او مطلع شوند.

نویسنده این خبر در بخشی از گزارش خو می نویسد :در ماه گذشته در روسیه تلاش کرده ام یک منبع معتبر در این باره پیدا کنم. متاسفانه شانسی نداشتم و به غیر از چندین سایت خبری روسیه و چندین وبلاگ انگلیسی ، هیچ اشاره ای به این زن ندیدم اما بادیدن این ویدئو متوجه شدم که مطمئنا داستانی در مورد این زن وجود دارد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: