جزئیات آتش سوزی بازار حضرتی از زبان سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران

جزئیات آتش سوزی بازار حضرتی از زبان سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران

جلال ملکی درباره جزیئات حریق در بازار حضرتی تهران خبرداد.

به گزارش برنا؛ جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: در ساعت 12:43 ظهر امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در در بازار تهران، بازار حضرتی، خیابان موسوی، سرای عبدالوهاب به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد. 

او با بیان اینکه بلافاصله 4 ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: در یک بارانداز که به وسعت 2 هزار متر بود و چندین انبار با ساختمانهای قدیمی در آن قرار داشت. یکی از این انبار ها به وسعت حدود ۲۵۰ متر سقف شیروانی داشت و در آن اسباب بازی کودکان و لوازم تولد نگهداری می شد. در قسمت بیرونی این انبار نیز وسیله چیده شده بود که دچار آتش سوزی شده بود. 

او ادامه داد: حریق به سقف های شیروانی سرایت کرده بود و دود زیادی از محل متصاعد می شد به طوری که از نقاط دیگر شهر نیز قابل رویت بود. 

ملکی افزود: آتش نشانان بلافاصله عملیات خود را آغاز کردند. بخشی از سقف ها را شکاف دادند تا آتشی که به سقف ها نفوذ کرده بود را نیز خاموش کنند. در حال حاضر حریق خاموش شده و نیرو ها در حال لکه گیری و ایمن سازی محل هستند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهردای تهران گفت: خوشبختانه حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت. حریق تحت کنترل است و نیرو ها در حال ایمن سازی و لکه گیری محل حادثه هستند. 

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده