به گزارش برنا؛ سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند"، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت در تشریح جزییات این خبر اعلام کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران پایگاه ششم  پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ مشخص شد یکی از سوداگران حرفه ای مواد مخدر در منطقه "کیانشهر" به توزیع و خرده فروشی مواد مخدر می پردازد.

او در ادامه افزود: به دنبال این موضوع ماموران با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهم، مخفیگاه و محل فعالیت وی را در یک خانه مسکونی در یکی از محلات کیانشهر شناسایی و بدین ترتیب شمارش معکوس برای دستگیری این قاچاقچی سابقه دار آغاز شد.

این مقام انتظامی افزود: با تجمیع اطلاعات بدست آمده موضوع به مقام قضائی منعکس و دستور بازداشت متهمان صادر شد و در ادامه ماموران پس از چندین شبانه روز تعقیب و مراقبت در نهایت روز گذشته موفق شدند وی را در مخفیگاهش دستگیر و در بررسی های بیشتر از این مکان  8کیلو و  600 گرم تریاک که در داخل یکی از اتاق های خواب حفر کرده بود، کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران  در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی برای  سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: