جلوگیری از تردد تمامی موتورسیکلت‌ها و خودرو‌های دودزا و فاقد معاینه فنی تا روز شنبه

جلوگیری از تردد تمامی موتورسیکلت‌ها و خودرو‌های دودزا و فاقد معاینه فنی تا روز شنبه

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران درباره جزئیات مصوبات کارگروه اضطرار آلودکی هوا توضیحاتی داد.

به گزارش برنا؛ عابد ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در تشریح مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا اظهار کرد: ممنوعیت تردد خودروهای گازوئیلی اجرایی می شود؛ ضمن اینکه پلیس راهور باید نسبت به جلوگیری از تردد کلیه موتورسیکلت‌ها و خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی اقدام کند.

وی ادامه داد: جلوگیری از فعالیت های عمرانی که سبب تشدید آلودگی هوا می شود و جلوگیری از روشن ماندن اتوبوس ها و مینی بوس ها در پایانه های مسافربری از دیگر مصوبات این جلسه است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: نظارت ویژه بر سوزاندن شاخه و برگ ها و پسماندسوزی انجام می شود ضمن اینکه پایگاه های سیار فوریت های پزشکی اعم از اورژانس و هلال احمر در مناطق پرتردد شهر و مناطق آلوده تر نیز جانمایی شود.

ملکی سپس گفت: ممنوعیت استفاده از سوخت مازوت در صنایع مجاور تهران و تامین گاز مورد نیاز نیرو گاه ها و سایر واحدهای متصل به شبکه گاز نیز اعمال می شود.

وی با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی جهت خوددداری از فعالیت های ورزشی در فضاهای باز خاطرنشان کرد: مصوبات جلسه برای روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه می باشد و در صورت افزایش شاخص آلودگی مجددا جلسه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار اجتماعی

    اخبار برگزیده