سربازان ماهر تسهیلات بانکی می‌گیرند/ ۷۰۰ هزار سرباز مکانیک ماهر خودرو می‌شوند

سربازان ماهر تسهیلات بانکی می‌گیرند/ 700 هزار سرباز مکانیک ماهر خودرو می‌شوند

مرکزی مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از اعطای تسهیلات هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی یک بانک به سربازان ماهر منقضی خدمت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا، سردار موسی کمالی مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از اعطای تسهیلات ۱۵۰۰ میلیارد تومانی یک بانک به سربازان ماهر منقضی خدمت خبر داد.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: مقرر شده است در راستای تسهیلات ۵۰۰ میلیارد تومانی کارکنان وظیفه ماهر منقضی خدمت میزان ۱۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبارات ابلاغی بانک مرکزی مرتبط با تسهیلات قرض الحسنه بند ب به تبصره ۱۶ مطابق برنامه قرارگاه به سربازان ماهر ترخیص شده منقضی در ۳۱ استان از سوی یک بانک اعطا شود. 

اعطای گواهینامه مهارت به ۷۰۰ هزار سرباز

چند روز پیش هم سردار زاده‌کمند، معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفته بود در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری درباره مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه و برای تسهیلگری و ایجاد کسب‌وکار برای کارکنان وظیفه در زمینه امدادخودرو، هر ساله تعدادی از سربازان ماهر در اواخر دوره خدمت خود برای جذب پیمانکاری به شرکت امداد خودرو ایران معرفی خواهند شد و این شرکت افراد واجد شرایط را جذب خواهد کرد.

وی با بیان لزوم توجه به توانمندسازی و مهارت‌آموزی نیروهای مسلح گفت: در این نشست سردار زاده‌کمند فرمانده قرارگاه اعلام کرد که نیروهای مسلح مکلف به اجرای توانمندسازی و مهارت‌آموزی بر اساس نیاز شغلی بازار به کارکنان وظیفه هستند و سربازان علاوه بر نقش‌آفرینی در دفاع از امنیت کشور باید در نیروهای مسلح، کار یاد بگیرند.

کمالی افزود: در این راستا تا کنون بالغ بر هفتصد هزار نفر گواهینامه دریافت کرده‌اند و با توجه به وظیفه قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح نسبت به تسهیلگری اشتغال جوانان سرباز، این تفاهم نامه منعقد شده است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  • argamag7

   تمرینات ورزشی برای برطرف کردن گودی کمر
   https://arga-mag.com/369797/%d8%a8%d8%b1%d8%b7%d8%b1%d9%81-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%da%af%d9%88%d8%af%db%8c-%da%a9%d9%85%d8%b1

  پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار اجتماعی

  اخبار برگزیده