به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، به اطلاع میرساند پس از برگزاری پنج دوره مارتون برنامه نویسی تلفن همراه در سال های 92 الی 96 و حضور گسترده برنامه نویسان حرفه ای از کل کشور در این مسابقات، هم اکنون" دانشگاه صنعتی شریف" در حال برگزاری" ششمین دورهی ماراتون  برنامه نویسی تلفن همراه" به تاریخ 15 الی 17 شهریور ماه سال جاری و در محل دانشگاه صنعتی شریف می باشد.

لازم به توضیح است در این مسابقات تیم هایی شامل برنامه نویس، گرافیست و ایده پرداز و ... ، 48 ساعت وقت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه کاربردی تلفن همراه را طی یک سری قوانین و مقرات خاص طراحی و پیاده سازی کنند.

در این رویداد حدود 500 نفر از برنامه نویسان کشور ثبت نام کردند که پس از بررسی های انجام شده 250 نفر جواز ورود به مسابقات را دریافت کردند.

این افراد در قالب 80 تیم از دانشگاه های کل کشور شامل دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیر کبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، دانشگاه تهران و از شهرستان های مشهد، اصفهان، یزد، کرمانشاه، شیراز، گلستان، تبریز، بناب، بابل و ... می باشند.

این رویداد توسط مجموعه های زیر مورد حمایت قرار گرفته است.

مجموعه کافه بازار، شرکت سفرهای علی بابا، شرکت راهکارهای همراه کارینا، شرکت تهران اینترنت، شرکت رادصا، مجموعه شرکت های فناپ، سازمان فرابورس ایران، شتابدهنده امید، شرکت راهمکار های متن اول آریا

هدف اصلی:

شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار کار

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه فرمایید.

تلفن تماس: 66002713 -