به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ سعید صالح محمود رباطی معاون خدمات شهری و محیط زیست با اعلام این خبر افزود: همزمان با آغاز فصل گرما، افزایش ساعت فراغت شهروندان در بوستان ها و تفرجگاه ها و به منظور بالا رفتن ضریب امنیت و آسایش در این اماکن اداره فضای سبز این حوزه نسبت به شناسایی، رفع خاموشی و ترمیم 560 مورد پایه چراغ در بوستان های بهار، شقایق، ولایت و... اقدام کرد.

وی ادامه داد: در خصوص تکمیل پروژه فلاور باکس در بوستان شهدای نعمت آباد 2 هزارو 500 گلدان رز نسترن کاشته و همچنین 3 هزارو 200 مترمربع از فضای سبز عملیات نشاء فصلی انجام شد.

رباطی با اشاره به مناسب سازی معابر بوستان های 22 بهمن و بعثت در ناحیه یک ویژه معلولین خاطر نشان کرد: در راستای بهره مندی توانیابان از امکانات تفریحی و رفاهی این دوبوستان در ضلع شرقی بوستان 22 بهمن و بخشی از بوستان بعثت وسایل بدنسازی ویژه این اقشار نصب و قابل استفاده است.

معاون شهردار منطقه  با تأکید بر اینکه ارتقاء سلامت کارگران فضای سبز از اولویت های این حوزه است بیان کرد :  به منظور پیشگیری از بیماری ها نسبت به چکاب سلامت حدود 500 کارگر این منطقه با همکاری مرکز بهداشت اقدام و کارت بهداشت به آنها ارائه شد.