به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا؛ حجت نظری؛ عضو شورای شهر تهران در جریان تذکر در خصوص نمایشگاه الکامپ گفت: حتما به خاطر دارید که حدود 10 روز پیش، همکار گرامی‌ام سرکار خانم نژادبهرام در تذکری در مورد برگزاری نمایشگاه الکامپ در محل فعلی نمایشگاه بین المللی تهران واقع در خیابان سئول تذکری را مطرح کردند.

وی افزود: تذکری که با استناد به مصوبه شورای شهر برای الزام شهرداری تهران به جلوگیری از برگزاری نمایشگاه در این محل ارائه شد. اما متاسفانه شاهد بودیم که این نمایشگاه بدون توجه به تذکرها برگزار شد.

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر عنوان کرد: در جریان این برگزاری، شهرداری علاوه بر بی‌توجهی صریح به مصوبه شورا، اقدامی انجام داد که فراتر از بی‌توجهی و به منزله دهن کجی به مصوبات شورای شهر تهران است.

نظری ضمن انتقاد از شهرداری بیان کرد:  متاسفانه درمحلی که نباید چنین نمایشگاهی برگزار شود، نه‌تنها شهرداری نسبت به برگزای نمایشگاه مخالفت نکرده، بلکه سازمان فاوای شهرداری تهران نیز اقدام به برپایی غرفه در این نمایشگاه کرده است.

عضو شورای شهر تهران افزود: لازم است شهرداری تهران، پاسخ دهد که دلیل بی‌توجهی به مصوبه شورای شهر تهران چیست و اگر بناست نمایشگاه‌های پرمخاطب همچنان در سایت نمایشگاهی سئول برگزار شود، دلیل این همه هزینه‌کرد در مجموعه شهرآفتاب چیست؟ نمی‌شود هم پول مردم را صرف ساخت نمایشگاه در شهر آفتاب کرد و هم وقت مردم را در ترافیک سنگین معابر اطراف نمایشگاه بین‌المللی تهران هدر داد.

خبرنگار: سیمین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: