به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ این حادثه حوالی ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی شنبه رخ داد که حدود یک ساعت دود سیاه غلیظی را در هوا منتشر کرد و خطر بزرگ ناشی از آلودگی هوا و آب را به دنبال داشت.

حدود ۸۰ آتش نشان و ۱۰ خودرو به منظور مهار آتش سوزی به محل اعزام شدند. جاده های اطراف، از جمله خیابان "ژان-مرموز" تا اوایل شب به روی تردد خودروها ترافیک بسته شد.

آتش سوزی بین ساعت ۱۹ تا ۲۰ به وقت محلی تحت کنترل بود.

بر اثر این آتش سوزی که علت و منشاء آن هنوز مشخص نشده، به گفته "دیوید میلو"( David Millot) مسوول پارکینگ خسارت های زیادی به آن وارد شده است.

به نوشته "فرانس بلو"، با وجود وارد آمدن خسارت های بسیار، یک هزار دستگاه خودرو از خطر شعله های آتش در امان ماندند و همچنین ساختمان های اطراف در حالی که آتش سوزی در حال گسترش بود از آسیب محافظت شدند.

این حادثه تلفات جانی به دنبال نداشت.

همچنین به نوشته روزنامه محلی "یون رپوبلیکن" ( Yonne Républicain) چاپ اوسر، یک تجزیه و تحلیل توسط اداره منطقه ای محیط زیست برای بررسی آلودگی آب منطقه ناشی از هیدروکربن ها انجام شده است.

آتش سوزی ساختمان ها و اماکن مسکونی به یک معضل جدی در فرانسه تبدیل شده است؛ به گونه ای که در بیشتر موارد علت و یا علل این حوادث هم یا به دست نمی آید و یا این که خیلی دیر به نتیجه می رسد.

خودرو

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: