به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ سرهنگ ضرغام آذین در تشریح این خبر بیان داشت: روز گذشته در طی تماس‌های شهروندی با سامانه ۱۱۰ پلیسی ماموران عملیات این کلانتری در جریان پرسه زنی‌های یک دستگاه خودروی پژو۲۰۶ سفید رنگ در محدوده خیابان درختی قرار گرفتند و سریعا برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پلیس با حضور در محل متوجه سرقتی بودن پلاک این خودرو می‌شود ادامه داد: پلاک خودرو دو هفته پیش از خودروی دیگری سرقت شده بود که در ادامه سرنشینان خودرو متوجه حضور پلیس شدند و اقدام به فرار کردند.

این مقام انتظامی افزود: بعد از چند دقیقه و با شلیک چند تیر هوایی و مستقیم که توسط افسر عملیات کلانتری صورت گرفت، بالاخره دو لاستیک عقب خودرو پنچر و خودرو متوقف شد.

سرهنگ آذین بااشاره به فرار دو سرنشین جلو به صورت پیاده ادامه داد: افسران عملیات موفق به دستگیری یک نفر شدند و دو متهم فراری با توجه به شلوغی وترافیک در خیابان فرار کردند.

بیشتر بخوانید:

شوهرخاله دختر 13 ساله را دار زد؟

اعلام زمان آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش

افزایش سقف سنی شرکت‌کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

بیمه بیکاری به چه کسانی تعلق می گیرد

همه چیز در مورد کارت سوخت خودرو؛ چهار رقم آخر کد ملی، رمز شماست

فوت وحشتناک سارق حین سرقت کابل های دکل فشار قوی

دستگیری دو نفر به اتهام انتشار تصاویر جسد فوتبالیست سرشناس

وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده ۲۴ سال سن دارد و مدعی است از یکی از شهر‌های غربی به تهران آمده است؛ متهم مدعی بود با دو دوستش یک خانه مجردی در غرب تهران اجاره کرده اند و با خودروی توقیف شده که برای دوست شان است به سعادت آباد و منازل مسکونی واقع در شهرک غرب رفته و منازل مسکونی را سرقت می‌کرده اند.

متهم مدعی بود دوستانش حدود یک سال است اقدام به سرقت خانه‌های شهروندان تهرانی کرده اند و رییس کلانتری شهرک قدس از شهروندانی که چند وقت اخیر از خانه شان سرقت شده بود دعوت به کلانتری کرد و بعد از رویت فیلم‌های دوربین مداربسته تصاویر متهم با تصاویر چند فیلم دوربین مداربسته تطبیق داده شد که متهم در آن‌ها با خودروی پلاک سرقتی شان سرقت کرده بودند.

در انتها متهم به مقام قضائی معرفی شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: