به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد و بارش پراکنده در سواحل دریای خزر طی امروز خبر داد و گفت: از روز یکشنبه کاهش دما حدود ۴ تا ۶ درجه روی استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل پیش بینی می‌شود.

صادق ضیاییان با بیان اینکه بر اساس خروجی آخرین مدل‌های هواشناسی، امروز بارش پراکنده و وزش باد در سواحل دریای خزر و رگبار پراکنده، گاهی با رعد و برق در غرب هرمزگان و جنوب فارس پیش بینی می‌شود، گفت: از بعدازظهر شنبه و طی روز یکشنبه با عبور امواج تراز میانی جو و شمالی شدن جریان‌های روی دریای خزر، بارش باران، وزش باد شدید و کاهش دما حدود ۴ تا ۶ درجه روی استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

کاهش دما از یکشنبه در شمال کشور/ هوای تهران روز شنبه ابری پیش بینی می‌شود

به گفته وی بعد از ظهر یکشنبه تا ظهر دوشنبه گستره بارش به غرب، مرکز و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی در استان‌های قزوین، البرز، تهران و غرب سمنان کشیده خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی وضعیت آب و هوایی پایتخت طی ۴۸ ساعت آینده نیز توضیح داد: هوای تهران روز جمعه صاف با حداکثر و حداقل دمای ۲۸ و ۱۷ درجه و روز شنبه کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر و در اواخر وقت با وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۲۹ و ۱۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: